Açıköğretim İlk Hafta Sınavları Tamamlandı

Anadolu Üniversitesi tarafından pandemi nedeniyle online olarak gerçekleştirilen 2020 – 2021 güz dönemi arasınavlarının ilk haftası tamamlandı. 12 Aralık 2020 Cumartesi, 13 Aralık 2020 Pazar, 14 Aralık 2020 Pazartesi günlerinde yapılan 1. Yarıyıl Dersleri ve 5. Yarıyılda Okutulan Fark Dersleri sınavları tamamlanmış oldu.

İlk hafta sınavları ardından sorulara verdiğiniz cevapları hatırlıyorsanız o derse ait puan hesaplama ve final sınavında almanız gereken puan hesabı için AOF NOT HESAPLAMA sayfasını incelemelisiniz.

Sınavların online yapılması nedeniyle bir çok öğrenci sınavda kural ihlali yapmış bulunmakta ve bu öğrencilerin sınavları Anadolu Üniversitesi tarafından geçersiz sayıldı. Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada 892 öğrencinin sınavının geçersiz sayıldığı bilgisi paylaşıldı.

Bir sonraki hafta sınavları 19 Aralık 2020 Cumartesi, 20 Aralık 2020 Pazar, 21 Aralık 2020 Pazartesi tarihlerinde yapılacak ve 3, 5 ve 7. Yarıyıl Derslerinden sınavlar gerçekleştirilecek.

Sınavlarınızda başarılar dileriz.

Sınav İstatistikleri:

Sınav İstatistikleri:
Sınav İstatistikleri:

 

Aof Kural İhlali
Aof Kural İhlali

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!