Açıköğretim 2020 – 2021 Kayıtları Uzatıldı

16.10.2020
A+
A-
Google News Açıköğretim Sitesi

Anadolu Üniversitesi açıköğretim bölümleri için kayıt süresi daha önce uzatılmış ve son tarih olarak 16 Ekim Cuma günü belirlenmişti. Pandemi koşulları nedeniyle kayıtlar sadece online olarak yapılmakta ve aof bürolarına evrak teslim etmek gerekmemekteydi. Açıköğretim 2020 – 2021 yılı için kayıt tarihlerinin son gününe gelindiğinde bir çok öğrencinin kayıt yaptıramadığı belirlendi ve Anadolu Üniversitesi tarafından kayıtlar 1 hafta daha uzatıldı.

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada 2020 – 2021 kayıtlarının (Kayıt Yenileme, Ek Yerleştirme, Yeni Kayıt, İkinci Üniversite, Lisans Tamamlama ve DGS Kayıtları) 23 Ekim 2020 Cuma gününe kadar uzatıldığı bildirildi.

Üniversite tarafından yapılan duyuru şu şekildedir.

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2020-2021 Öğretim Yılı Güz Dönemi kayıt yenileme işlemleri ile Açıköğretim; İktisat ve İşletme Fakültelerine; ANADOLUYÖS, İkinci Üniversite, YKS Yeni Kayıt, YKS Ek Yerleştirme, DGS ve Sağlık Lisans Tamamlama kapsamında kayıt yaptıracak adaylar için çevrimiçi (online) başvuru ve kayıt işlemleri 23 Ekim 2020 Cuma gününe kadar uzatılmıştır.

Çevrimiçi (online) başvuru ve kayıt işlemleri http://aoskayit.anadolu.edu.tr adresinden e-devlet şifresi ile yapılacaktır.

 

Kaynak: Anadolu Üniversitesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.