2023 Güz Dönemi Final Sınavlarına ve Sorulara İtiraz Etme

2023 Güz Dönemi Final sınavlarına ve Sorulara İtiraz işlemleri 2022 – 2023 eğitim yılı güz dönemi final sınavlarının tamamlanması ile başlamış oldu. Güz dönemi final sınavı için sınava ve sorulara 2 iş günü içinde itiraz edebilirsiniz.

Sınav sorularına ve sınav uygulamasına itirazlarınızı 2 (iki) iş günü içinde https://aosogrenci.anadolu.edu.tr/ adresindeki Öğrenci Otomasyonu üzerinden yapabilirsiniz.

21-22 Ocak 2023 tarihlerinde yapılan 2023 Güz dönemi final sınavlarına itiraz başvurularınızı 23 – 24 Ocak 2023 tarihlerinde Öğrenci Otomasyon Sistemi üzerinden itiraz başvurusu yapabilirsiniz.

Öğrenciler sınava, sınav sorularına ve sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 2 (iki) iş günü içinde https://aosogrenci.anadolu.edu.tr/ adresinin Öğrenci Otomasyonu bölümünden T.C. kimlik no ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra Sınav İşlemleri menüsünden itiraz edebilirler.

Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz.

İtiraz sonuçları aynı sayfada yayımlanmaktadır.

Güz Dönemi Final Sınavlarına ve Sorulara İtiraz Nasıl Yapılır?

Güz Dönemi Final Sınavlarına ve Sorulara İtiraz Etme
Güz Dönemi Final Sınavlarına ve Sorulara İtiraz Etme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!