2021 Güz Dönemi Arasınavlarına ve Sorulara İtiraz Etme

2021 Güz Dönemi Arasınavlarına ve Sorulara İtiraz işlemleri 2021 – 2022 eğitim yılı güz dönemi arasınavlarının tamamlanması ile başlamış oldu. İlk hafta sınavları sonucunda sınav sorularına ve sınava itiraz etme hakkınız bulunuyor. Aynı şekilde ikinci hafta sınavları içinde sınava ve sorulara 3 iş günü içinde itiraz edebilirsiniz.

Sınav sorularına ve sınav uygulamasına itirazlarınızı 3 (üç) iş günü içinde https://aof.anadolu.edu.tr adresindeki Öğrenci Otomasyonu üzerinden yapabilirsiniz.

27-28 Kasım 2021 tarihlerinde yapılan 2021 Güz dönemi arasınavlarına itiraz başvurularınızı 29 – 30 Kasım ve 1 Aralık 2021 tarihlerinde Öğrenci Otomasyon Sistemi üzerinden itiraz başvurusu yapabilirsiniz.

Öğrenciler sınava, sınav sorularına ve sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) iş günü içinde https://aof.anadolu.edu.tr adresinin Öğrenci Otomasyonu bölümünden T.C. kimlik no ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra Sınav İşlemleri menüsünden itiraz edebilirler.

Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz.

İtiraz sonuçları aynı sayfada yayımlanmaktadır.

Sınav Sonuçlarına Nasıl İtiraz Edilir?

2021 Güz Dönemi Arasınavlarına ve Sorulara İtiraz Etme
2021 Güz Dönemi Arasınavlarına ve Sorulara İtiraz Etme
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!