2021 Bahar Dönemi Final Sınav Sonuçlarına İtiraz İşlemleri

Açıköğretim 2020 – 2021 yılı bahar dönemi online final sınavlarının ilk oturum ve ikinci oturum sınavları 29 Mayıs, 30 Mayıs ve 31 Mayıs tarihleri ve 5 Haziran, 6 Haziran ve 7 Haziran tarihlerinde gerçekleştirildi.

Sınav sonuçlarının açıklanması ile sınav sonucuna itiraz işlemleri başlamış oldu. Sınav sonucunun hatalı olduğunu düşünen öğrenciler 3 iş günü içerisinde sınav sonuçlarına itiraz edebilirler.

Sınav sonuçlarına itirazlarınızı 3 (üç) iş günü içinde https://aof.anadolu.edu.tr adresindeki Öğrenci Otomasyonu üzerinden yapabilirsiniz.

Açıköğretim 2021 yılı bahar dönemi dönem sonu sınavlarına itiraz için 14-15-16 Haziran 2021 tarihlerinde Öğrenci Otomasyon Sistemi üzerinden itiraz başvurusu yapabilirsiniz.

Öğrenciler sınava, sınav sorularına ve sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) iş günü içinde https://aof.anadolu.edu.tr adresinin Öğrenci Otomasyonu bölümünden T.C. kimlik no ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra Sınav İşlemleri menüsünden itiraz edebilirler.

Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz.

İtiraz sonuçları aynı sayfada yayımlanmaktadır.

Sınav Sonuçlarına Nasıl İtiraz Edilir?

2021 Bahar Dönemi Final Sınav Sonuçlarına İtiraz İşlemleri
2021 Bahar Dönemi Final Sınav Sonuçlarına İtiraz İşlemleri
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Açıköğretim, AÖF Ders Notları, Açıköğretim Sorular ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!