2020 Yaz Okulu Sınav Sonuçları Açıklandı

11.09.2020
1.572
A+
A-

5-9 Eylül tarihlerinde pandemi nedeniyle online olarak yapılan açıklandı. Yaz okulu sınav sonuçları sınavdan sadece iki gün sonra açıklandı ve sonuç açıklanma süresi ile öğrencileri memnun etti. Bahar dönemi sınavları sınavdan sadece 1 gün sonra açıklanmıştı.

Yaz okulu sınavlarında 30 soru soruldu ve geçme notu 35 olarak belirlenmişti. Ayrıca 4 yanlışın 1 doğruyu götürdüğü sistem de aktif olarak devam ediyor. Öğrencilerin puanları bu durumlara göre hesaplandı ve öğrenci sayfalarında sınav sonuçları yer aldı.

2020 yaz okulu sınav sonuçlarınıza öğrenci sayfanızdan erişebileceksiniz. ( aof.anadolu.edu.tr adresinden giriş yapabilirsiniz.)

Yaz okulu sonrasında mezun olan arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. Diplomalar 15-20 güne aof bürolarına gönderilecek olup aof bürosundan teslim alabilirsiniz.

Yaz okulu sonrasında öğrenimine devam eden arkadaşlar için kayıt yenileme işlemleri 5 Ekim – 16 Ekim tarihlerinde yapılacak. Kayıt yenileme işlemleri için TIKLAYINIZ.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ercan dedi ki:

    Merhabalar, 

    Yaz okulunda 5 ders aldım fakat 2 tanesinden kaldım ve bu dersler bahar dönemi dersleri. Mezun durumundayı bu iki bahar dönemi dersini güz döneminde alabilir miyim?

    Şimdiden teşekkür ederim.